December 17, 2017

Τελευταία νέα

Κερδίστε δύο προσκλήσεις για το εργαστήριο "Μαγική Χημεία #2"

Magiki Ximeia #2

Ένα από τα πιο αγαπημένα σας εργαστήρια, η “Μαγική Χημεία”, επιστρέφει με 2ο μέρος! Σας περιμένουν νέα πειράματα, νέες ανακαλύψεις, νέες χημικές αντιδράσεις και ακόμη περισσότερη χαρά και ενθουσιασμός. Για μια ακόμη φορά γινόμαστε μικροί χημικοί και πραγματοποιούμε ασφαλή πειράματα, χρησιμοποιώντας τον εξοπλισμό και τα αντιδραστήρια ενός αληθινού χημικού εργαστηρίου. Για να γίνουν όλα αυτά πραγματικότητα, ο νέος μας διαγωνισμός, χαρίζει προσκλήσεις σε 2 τυχερά παιδάκια 6-11 ετών, για να συμμετάσχουν εντελώς δωρεάν στο εργαστήρι “Μαγική Χημεία #2″ στις 7/5 και ώρα 10.30-12.00!

Magiki Ximeia #2

Για να πάρετε μέρος στο διαγωνισμό, κάνετε Like στη facebook σελίδα του Μουσείου Πειραμάτων εδώ και αφήνετε το σχόλιό σας, στην παρακάτω φόρμα μέχρι τις 5/5 στις 16.00! Τα ονόματα των τυχερών νικητών θα αναρτηθούν στην παρούσα σελίδα στις 5/5, μέχρι τις 18.00.

Καλή σας επιτυχία!

OΡΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΩΝ

• Δικαίωμα συμμετοχής στους διαγωνισμούς έχει οποιοδήποτε φυσικό πρόσωπο, άνω των 18 ετών.
  • Κάθε διαγωνιζόμενος συμμετέχει μόνο μια φορά, καθώς περισσότερες υποβολές συμμετοχής με το ίδιο όνομα ή/και το ίδιο e-mail δε λαμβάνονται υπόψη.
  • Μετά την πάροδο της ημερομηνίας λήξης του διαγωνισμού, καμία συμμετοχή δε γίνεται δεκτή.
  • Οι κληρώσεις των διαγωνισμών πραγματοποιούνται στο Μουσείο Πειραμάτων.
  • Η παροχή των δώρων (προϊόν ή υπηρεσία), από τρίτο δωροθέτη εκτός του Μουσείου Πειραμάτων, είναι αποκλειστική ευθύνη του δωροθέτη.
  • Mετά την κλήρωση οι νικητές ενημερώνονται τηλεφωνικώς ή μέσω email στην ηλεκτρονική διεύθυνση που έχουν δηλώσει.
  • Οι συμμετέχοντες αποδέχονται τη δημοσίευση του ονόματός τους στην ιστοσελίδα και τη facebook σελίδα του Μουσείου Πειραμάτων, εφόσον είναι μεταξύ των νικητών.
  • Οι νικητές έχουν αποκλειστικά την ευθύνη για τον έγκαιρο προγραμματισμό χρήσης των δώρων τους.
  • Τα δώρα των διαγωνισμών είναι προσωπικά και δεν ανταλλάσσονται με χρήματα ή με άλλα αντικείμενα ίσης αξίας.
  • Το Μουσείο Πειραμάτων διατηρεί το δικαίωμα να διαθέσει κατά τη διακριτική του ευχέρεια δώρα που δεν αναζητήθηκαν ή δεν παραλήφθηκαν έγκαιρα από τους νικητές.
  • Το Μουσείο Πειραμάτων διατηρεί το δικαίωμα να διαφοροποιήσει τους όρους του διαγωνισμού, ενημερώνοντας εγκαίρως το κοινό, μέσω της ιστοσελίδας του.
  • Η συμμετοχή στην κλήρωση συνιστά ρητή και ανεπιφύλακτη συναίνεση και αποδοχή όλων ανεξαιρέτως των όρων του διαγωνισμού εκ μέρους του συμμετέχοντος.

1. Μουσείο Πειραμάτων
    Reply

Οι τυχεροί νικητές του διαγωνισμού μας:
    Αντωνία Καζούλη
    Tania-Aris Anastioglou-Daravelas
    Συγχαρητήρια!

2. Γιώτα Ηλιακοπούλου

Υπέροχο!!! καλή επιτυχία!!!

3. Χριστίνα Κυριαζή
    Reply

Σας ευχάριστου με για την ευκαιρία που δίνεται στα παιδιά μας να συμμετέχουν στα πολύ επιπιμορφωτικα αλλά και διασκεδαστικά προγραμματα σας

4. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΡΟΣ

Ευχαριστούμε πολύ!Καλή επιτυχία

5. ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΙΒΗ

Υπέροχο δώρο!Ευχαριστούμε πολύ!

6. Χρυσούλα χατζηχαραλαμπους
    Reply

Προσπαθώ να σας καλέσω για μια θέση για το γιο μου 7μιση αλλά δεν τα χω καταφέρει! Ελπίζω να σταθώ τυχερή! !!!

7. Χρυσούλα χατζηχαραλαμπους

8. Αναστασία Θεοδοσίου

Εχω 2 παιδια 8 κ 10 ετων κ επιθυμω να παρουν μερος

9. Γωγώ M.
    Reply

Για τον διαγωνισμό, ευχαριστούμε πολύ!!!

10. Παναγιώτα Αγαπητού
    Reply

Θα ήθελα πολύ να φέρω την κόρη μου σε αυτό το εργαστήριο. Μακάρι..

11. Αφροδίτη Φλώρη

Για τον διαγωνισμό Καλή επιτυχία

12. Αγγελικη Παρθενιου

Θα περασουμε τελεια την Κυριακη

13. POLY CHATZIANESTI
    Reply

Θα ηθελα να ημουν η τυχερη & να φερω τον εγγονο μου 6,5ετων που ειμαι σιγουρη οτι θα γινει φανατικος φιλος του μουσειου! !!Σας ευχαριστω για την γενναιοδωρη προσφορα σας.

14. Αλεξάνδρα Σαγιά
    Reply

Μαγική Χημεία!!! Από τα καλύτερα εργαστήρια και τα πιο αγαπημένα μας! Τώρα που καλοκαίριασε ανυπομονούμε και για το Summer Camp!

POST A COMMENT.